Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Традиційно кращі студенти Східноєвропейського університету влітку мають нагоду пройти виробничу практику за кордоном.
Програми літньої практики в Німеччині дають можливість провести канікули з користю: заробити кошти, удосконалити німецьку мову, набути досвіду роботи в європейських компаніях, зустріти нових друзів із різних куточків світу, помандрувати у вільний від роботи час і зарядитися позитивними враженнями на новий навчальний рік.
Студентка спеціальності «Переклад» Світлана Скляренко нещодавно повернулася з Німеччини. Виробничу практику вона проходила в 4-зірковому готелі Boutique-Hotel Alemannenhof, що знаходиться в Тітізе-Нойштадт, Баден-Вюртемберг. Дівчина зазначила, що такий досвід не лише загартовує морально і фізично, а й дарує чудову можливість познайомитися і заприятелювати з громадянами інших країн. До того ж, проходячи практику, студентка дійшла висновку, що за кордоном рівень знань і вмінь прямо пропорційні прибутку та професійному зростанню. Найважче у цій подорожі, за словами Світлани, – це розлука з рідною домівкою, батьками, друзями.
Студентка дала декілька порад майбутнім практикантам, які виявлять бажання перевірити і удосконалити свої вміння й знання за кордоном.
– Не беріть багато речей, завжди майте при собі необхідні медикаменти, бодай якісь кошти в еквіваленті тієї країни, яку збираєтесь відвідати. Ні за яких обставин не падайте духом! Адаптаційний період триває близько 1-1,5 місяців (залежно від обставин, умов роботи та колективу) – перевірено на собі, – наголосила вона.
Зрештою, будь-яка практика (чи то за кордоном, чи в Україні) йде на користь. Це – нові можливості для пошуку, досліджень, самореалізації. А найголовніше – це реальний шанс зарекомендувати себе як фахівця і працевлаштуватися!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!