Студент-туристи відвідали відкриту лекцію зі спеціальності

У рамках реалізації освітньо-професійної програми «Туризм», спеціальності 242 «Туризм і рекреація», студенти Фахового коледжу СУРА мали можливість взяти участь у відкритій онлайн-лекції на тему «Туризм в контексті життєвих цінностей», від Олександри Фігури, викладачки Фахового коледжу СУРА.

Під час лекції розглядались аспекти туризму, зосереджуючи увагу на його ролі у формуванні життєвих цінностей та особистісному розвитку. Туризм відкриває нові культурні, історичні та соціальні контексти, стимулюючи критичне мислення і творчий підхід до вирішення завдань. Таким чином, туризм виступає не лише як засіб для відпочинку, але й як інструмент для вдосконалення себе та досягнення особистісного потенціалу.

Лекція стала не лише джерелом нових знань, але й натхненням для подальших досліджень та відкриття нових горизонтів у сфері туризму.