Шевченко – у нашому серці!

Один рік відділяє нас від 200-ї річниці народження українського генія й відомого на весь світ митця-літератора Тараса Шевченка.

Традиційно студенти Східноєвропейського університету економіки і менеджменту відвідали заходи з нагоди Дня народження Великого Кобзаря, які відбулися 6 березня 2013 р. на Чернечій горі у м. Каневі.

Для покладання квітів прибув Президент України, представники української інтелігенції, міністерств, відомств, обласної влади. Вшанувати Тараса Шевченка з’їхалися вищі та загальноосвітні навчальні заклади, культурно-просвітницькі організації і творчі колективи Черкаського регіону.

Дорогою до Канева екскурсію для студентів СУЕМ провів кандидат історичних наук Олександр Валерійович Десятніков. А вже на славнозвісному пагорбі молодь мала можливість причаститися джерелами духовності Великого Кобзаря. Після акції були щасливі і мали піднесений настрій.