Поетичні читання в СУЕМ, присвячені 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка

У святковій і урочистій атмосфері у конференц-залі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту відбулися поетичні читання, присвячені 200-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка – поета, художника, митця, який став символом української нації. На святі були присутні викладачі і студенти, шанувальники творчості Великого Кобзаря.

З вітальним словом до учасників звернувся проректор університету Миколенко В. А., який відзначив особливу роль Т. Г. Шевченка у формуванні української культури та держави.

Директор наукової бібліотеки Жива І. М. підготувала цікаву презентацію про світові пам’ятники Т. Г. Шевченка, а також виставку творів, присвячених творчості поета.

Голова ради поетичного клубу «Аріадна», член Національної спілки журналістів України, доцент Хотькіна О. Р. розповіла про деякі невідомі факти з непростої долі Кобзаря.

Перед слухачами виступили студенти університету, які підготували вірші видатного українського поета.

Вся творчість Шевченка вчить жити по правді, бачити красу людини в її душевному благородстві і готовності робити іншим добро.