Перше заняття з героями!

Перше заняття на тему "Україна - це ми!" для студентів провели герої-захисники свободи і незалежності нашої держави.

Випускник СУЕМ 2003р, ветеран АТО, учасник захисту Донецького аеропорту, на сьогодні голова Черкаського відділення ГО "Брати по зброї" Тимошенко Олександр.

Старов Андрій Георгійович, Старшина 2 штурмовая рота батальйону АЙДАР. Воював з початку 17 по 2020 рік.

Івченко Олександр Сергійович. Інструктор 199 навчального центру ДШВ. Під час війни - кулеметник 6 роти 95 бригади. Народився в м. Черкаси. Приймав участь в бойових діях 14-15 рік. Після звільнення продовжив навчати курсантів для десантно- штурмових військ.

Звертаючись до молоді, воїни закликали старанно і відповідально навчатись, адже нинішнім студентам в скорому майбутньому доведеться будувати і розвивати державу. І попросили враховувати, що для спокійного навчання воїни й виконують свій обов'язок і захищають народ України від жахіття війни.