Через два тижні наша студентка підкорюватиме весь світ!

19-річна студентка Східноєвропейського університету Анна Соколова, яка в жовтні виграла конкурс краси “CтудМіс України-2015”, зібралася на всесвітній етап змагань World Miss University. Він відбудеться 27 січня в Китаї.

Днями Анна вже підібрала національне вбрання, в якому представлятиме Україну в Китаї.

Анна Соколова поділилася своїми переживаннями та емоціями: “Для мене перемога на конкурсі “СтудМіс України”  – це  поштовх вперед і доведення самій собі, що я на правильному шляху. Останні тижні перед конкурсом я дуже хвилююся. Але одночасно з тим, я з нетерпінням чекаю моменту, коли вийду на одну сцену з дівчатами з 70-ти країн світу. Мені цікаво поспілкуватися з іншими учасницями, дізнатися про їхні країни, про особливості вищої освіти. Я сподіваюся, що це будуть незабутні два тижні, за які я спробую довести, що українські студентки кращі у світі”.

Увесь студентський і викладацький колектив університету бажає Анні творчих успіхів, натхнення і перемоги. Вболіваємо за нашу конкурсантку!