Засідання Педагогічної ради Фахового коледжу Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова

26 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання Педагогічної ради Фахового коледжу Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.

Захід розпочався із урочистого оголошення рішення Вченої ради та відповідного наказу засновника Університету про перейменування Фахового коледжу.

Ряд питань порядку денного засідання Педагогічної ради були присвячені нормативному забезпеченню функціонування Фахового коледжу СУРА, стратегії інноваційного розвитку закладу та посилення взаємодії з новими партнерами. Разом з тим, на порядок денний були винесені питання щодо процесу атестації педагогічних, науково-педагогічних працівників Фахового коледжу СУРА атестаційною комісією ІІІ рівня, а також розглянуто питання організації заходів виховної роботи за умови провадження освітнього процесу за дистанційною формою навчання.

img_3797

Одним із ключових питань порядку денного засідання стало затвердження стратегії та напрямів профорієнтаційної роботи на поточний навчальний рік.

Насамкінець було переглянуто та затверджено символіку Фахового коледжу СУРА.

img_3796