Загальні збори трудового колективу

25 вересня відбулися Загальні збори трудового колективу Східноєвропейського університету.

Збори розпочалися зі вступного слова Президента університету Аблязової Наталії  Рауфовни та ректора Шамари Сергія Олександровича, які привітали присутніх із початком нового навчального року, побажали наснаги й успіхів та висловили впевненість, що колектив й надалі плідно працюватиме на підвищення конкурентоспроможності університету.

На зборах схвалено Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом «ПЗВО «Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова» на 2020–2023 роки.

Водночасна зборах обрано голову та членів Ради трудового колективу, яка буде проводити свою роботу у періоди між його Загальними зборами.