Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Сьогодні, 15 жовтня, в нашому університеті пройшли вибори на посаду Голови Студентської ради. Були представлені два кандидати, які розповіли свої передвиборчі програми.
Перший кандидат Самодурова Римма, яка навчається на 4 курсі, спеціальність менеджмент, вона набрала 33 голоси.
Другий кандидат Монтаіні Олексій, який навчається на 3 курсі, теж спеціальність менеджмент, він набрав 17 голосів. Всього прийшло виборців 50. В результаті цих виборів здобула перемогу Самодурова Римма, яка тепер є Головою Студентської ради Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!