у Черкасах побільшало молодших спеціалістів з економіки, права, обліку, діловодства, комерційної діяльності

Коледж економіки і управління Східноєвропейського університету здійснив новий випуск фахівців у кількох сферах діяльності.

Освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста у 2016 році здобули майже 200 студентів. Це фахівці з економіки підприємства, бухгалтерського обліку, комерційної діяльності, діловодства, права, обслуговування та ремонту автомобілів і двигунів.

Ректор побажала молодим фахівцям впевнено йти до своєї мети, не зупинятися на досягнутому і продовжити навчання далі.

Директор коледжу Сергій Шамара закликав молодь відповідально поставитися до продовження своєї освіти на щаблі бакалавра, зазичивши водночас уже першої професійної реалізації і вдалого працевлаштування. Випускників зі святом також привітали директор Юридичного інституту Іван Оксьом і куратор групи правників Людмила Товстопят. Вони побажали молодим фахівцям позитивних змін у професійному та особистому житті, залишатися такими ж активними і цілеспрямованими.

Вітаємо випускників КЕУ, пишаємося ними, зичимо щастя, успіхів і нових звершень!