Студенти Східноєвропейського вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО

Студенти і викладачі Східноєвропейського університету взяли участь у патріотичному заході «Пам’яті героїв», проведеному в Черкасах 14 квітня. Цього дня спливає два роки, як в Україні оголосили антитерористичну операцію.

Вшанування пам’яті героїв розпочалося з молебню в Соборному сквері та покладання квітів до Меморіального хреста загиблим у зоні АТО черкащанам. Уклонитися подвигу земляків прийшли керівники області та міста, військові, рідні загиблих, представники державних установ, громадських організацій і освітніх закладів.

Опісля учасники заходу, скандуючи патріотичні гасла, рушили ходою від площі Б. Хмельницького до Долини троянд. Урочистості продовжилися мітингом і частуванням солдатською кашею.