Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
На кафедрі маркетингу, фінансів, банківської справи та страхування СУРА, відбулась зустріч зі стейкхолдерами освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування".
Під час зустрічі обговорено обов'язкові освітні компоненти реалізації ОПП. Зокрема, актуальним та такими що відповідають сучасним викликам, визнано освітні компоненти розвитку фінансового ринку. Проте, значна увага була зосереджена на вибіркових компонентах програми. Так, в умовах децентралізації визначено актуальною ОК "Фінанси територіальних громад" спрямованої на здобуття знань та навичок організації бюджетного процесу та реалізації основних засад бюджетної політики на рівні регіонів. Засади цифрової трансформації суспільного розвитку, як зазначили стейкхолдери, повноцінно реалізуються у ОК "Цифрові фінанси". Дискусійними виявилися зміст та структура ОК щодо соціального захисту та поведінкових фінансів. Також було зосереджено увагу на доцільності виокремлення в окрему ОК проблематику функціонування фондового ринку в умовах сьогодення.
Дякуємо нашим гостям за змістовну зустріч та конструктивні зауваження та пропозиції.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!