Представники кафедри економіки, обліку і оподаткування долучилися до конференції компанії Epam!
29 листопада 2024 року відбулась EPAM AUTUMN DATA CONFERENCE – провідна онлайн-подія з експертами з усього світу.
Студенти спеціальності «Право» Східноєвропейського університету долучилися до роботи ІІІ Міжнародного студентського саміту «Перспективи збереження і розвитку демократичних тенденцій функціонування держави в умовах загострення глобалізаційних викликів».
Захід відбувся 20-21 квітня на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за сприяння Асоціації українських правників. У рамках саміту студентські команди із 17 провідних вишів України представляли власні проекти. З українськими командами змагалися студенти Ріджент Університету (США), Ліберті Університету (США), Клузького університету імені Бабеша-Бойяї (Румунія), Варшавського університету (Польща).
Східноєвропейський університет представляло троє студентів: Анастасія Литвиненко, Владислав Пшеничний та Віктор Бойко. Вони презентували проект «Сучасні проблеми захисту інтелектуальної власності в мережі Internet». На думку студентів, одним із найефективніших засобів захисту авторського права в інтернеті є використання комплексного підходу, що включає поєднання правових та технічних засобів захисту. Зокрема, серед основних пропозицій, представлених студентами, – створення „Web-депозитарію”; запровадження на рівні органів державної влади реєстру користувачів, що порушують права інтелектуальної власності, на зразок „чорних списків користувачів”; розроблення та прийняття закону „Про кіберполіцію в Україні”; посилення кримінальної та адміністративної відповідальності за порушення інтелектуальних прав в соціальних мережах; розширення мережі державних інтернет-порталів.
У ході заходу учасники також брали участь у майстер-класах відомих вчених, представників влади та політиків з актуальних проблем сучасних процесів державотворення, правотворення та правозастосування.
29 листопада 2024 року відбулась EPAM AUTUMN DATA CONFERENCE – провідна онлайн-подія з експертами з усього світу.
Професорсько-викладацький склад кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов взяв участь у 2-й Міжнародній науково-практичній конференції «Scientific Research: Modern Innovations and Future Perspectives» з 25 по 27 листопада у Монреалі, Канаді у дистанційному форматі.
Отримання нових знань та практична реалізація здобутих умінь й навичок – є запорукою підготовки висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців.