Кафедра публічного та приватного права

Наукові здобутки по кафедри публічного та приватного права

Завідувачка кафедри публічного та приватного права, кандидатка юридичних наук, доцентка та здобувачка вищої освіти Наталія Тонкопряд взяли участь в роботі 1 Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участь «PRO КИЇВ» з темою доповіді: «Нормативне закріплення питання екологічної безпеки».

Захист кваліфікаційних робіт у документознавців бакалаврів

На кафедрі публічного та приватного права 21 червня 2024 року відбувся захист кваліфікаційних робіт за ОП «Документаційно-інформаційно забезпечення адміністративної і правової діяльності» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Студенти-правники здали перший атестаційний екзамен

На бакалавраті по спеціальності 081 «Право» розпочала роботу атестаційна комісії в складі: практикуючого адвоката - Олександра Гричаненка, завідувачки кафедри - Людмили Кузнецової, доцента кафедри - Дениса Аблязова, заступниці завідувача кафедри - Анастасії Литвиненко.

Підвищення кваліфікації по кафедрі публічного та приватного права

Науково-педагогічний склад кафедри публічного та приватного права постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність шляхом участь в науково-практичних конференціях, тренінгах, семінарах тощо.

День практико-орієнтованого навчання студентів-правників Фахового коледжу СУРА

Студенти 3 курсу Фахового коледжу СУРА, спеціальності 081 "Право" протягом навчального року, проходять практико-орієнтоване навчання на базі Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаська міська рада під керівництвом директорки департаменту Катерини Пидорич.

Студентський науковий гурток "Феміда"

На кафедрі публічного і приватного права вже вкотре відбулося засідання гуртку "Феміда", що допомагає студентам розвивати свої наукові здібності та поглиблювати знання в цій галузі. Такі ініціативи важливі для стимулювання наукової самостійності та інтересу до навчання.

Консультація з підсумкової атестації

07 травня 2024 року для здобувачів вищої освіти 4 курсу спеціальності 081 «Право» денної та заочної форми навчання Людмила КУЗНЕЦОВА та Анастасія ЛИТВИНЕНКО провели консультацію щодо підсумкової атестації.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

12 квітня 2024 року завідувачка кафедри публічного та приватного права Людмила КУЗНЕЦОВА в онлайн-режимі взяла участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції: «Україна і світ: теоретичні та практичні аспекти діяльності у сфері міжнародних відносин».

Військові представили студентам факультету права та гуманітаристики програму вибіркової дисципліни

Студенти факультету права та гуманітаристики ознайомились з презентацією вибіркової дисципліни для бакалаврів «Військове право». Презентацію провели військові 5 загону Добровольчого формування територіальної громади №1.