ЗАКРИТИ

nurgaleeva-l-300

Нургалєєва Ларіанна Телліївна

Освіта

Закінчила в 2007 році з відзнакою Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю: Архітектура будівель і споруд, та отримала ступінь магістра.

В 2011 році в Одеській державній академії будівництва та архітектури прилюдно захистила дисертацію та отримала ступінь кандидата архітектури.

 

Професійне зростання

Членкиня Черкаської обласної організації Національної спілки архітекторів України
 

Наукові інтереси

Графічний дизайн і цифрові технології.

Виконавець наукової теми: «Взаємовплив графічного дизайну та різних видів творчості»
 

Навчальні курси, що викладає

Шрифти і топографіка
 

Вибіркові публікації

  1. Нургалєєва Л.Т.Конспект лекцій з дисципліни "Шрифти і топографіка"  для студентів денної й заочної форм навчання спеціальності 022 „Дизайн” освітнього ступеня «бакалавр». Черкаси: Східноєвропейський ун-т імені Рауфа Аблязова, 2023. 61с.
  2. Нургалєєва Л.Т.  Робоча програма з дисципліни "Шрифти і топографіка"  для студентів денної й заочної форм навчання спеціальності 022 „Дизайн” освітнього ступеня «бакалавр». Черкаси: Східноєвропейський ун-т імені Рауфа Аблязова, 2023.221с.
  3. Нургалєєва Л.Т. Шрифти і топографіка: методичні вказівки до вивчення дисципліни  для здобувачів спеціальності 081 «Право» освітнього ступеня «бакалавр», освітньо-професійна програма «Право». Черкаси: Східноєвропейський ун-т імені Рауфа Аблязова, 2023. 23 с.