ЗАКРИТИ

Спеціальність: 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Освітня програма: Документаційно-інформаційне забезпечення адміністративної та правової діяльності

Кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи за спеціалізацією: «Документаційне забезпечення адміністративної та правової діяльності»

Термін навчання:

на базі 9-ти класів - 2 роки 10 місяців

на базі 11-ти класів - 1 рік 10 місяців

Форма навчання:

денна та заочна

Для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «фаховий молодший бакалавр» студенти складають комплексний кваліфікаційний іспит за фахом.

Основними дисциплінами, які забезпечують теоретичну підготовку та здобуття практичних умінь і навичок за обраною спеціальністю і формують професійні компетенції є діловодство, документознавство, архівознавство, інформаційні системи і мережі, комп’ютерна графіка, інформаційне забезпечення управління та інші.

Практична підготовка студентів відбувається у формі навчальної та технологічної практик на підприємствах, в установах, організаціях.

Фаховий молодший бакалавр із спеціалізацією «Документаційне забезпечення адміністративної та правової діяльності» здійснює операції з нерухомим майном, орендою, надання послуг підприємцям, діяльність у сфері інформатизації, оброблення даних, рекламну діяльність, а також підбір персоналу і надання секретарських послуг у сфері державного управління.

Основні посади, на яких може працювати після закінчення навчання фаховий молодший бакалавр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи зі спеціалізацією «Документаційне забезпечення адміністративної та правової діяльності»:

  • організатор діловодства;
  • завідувач канцелярії, загального відділу, державної установи в системі судочинства;
  • офіс-менеджер служби діловодства та інформаційного забезпечення управлінської діяльності;
  • інспектор з контролю за виконанням доручень;
  • інспектор з обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Ваш браузер не підтримує відображення PDF файлів.