В університеті відзначили всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії зібрав поціновувачів рими й поетичного слова у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту. У творчій зустрічі взяли участь члени ректорату, науково-педагогічні працівники і студенти навчального закладу.

Відкриваючи захід, ректор університету прочитала вірш «Крила» відомої української літераторки Ліни Костенко.

– Поезія – це поклик душі. Вона робить наше життя багатшим, надаючи звичайним словам особливу магію. Поезія – завжди в нашому серці, – зазначила ректор.

Під час заходу звучали й рядки видатних майстрів рідного слова – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Василя Симоненка, а також власні поетичні спроби студентів і викладачів.

Історик Сергій Шамара, наприклад, відомий своєю громадянською лірикою. Його сатиричні «Буттєві крайнощі» викликали у слухачів посмішки й оплески.

Незабутнє враження на шанувальників поезії справив вірш студентки третього курсу Світлани Скляренко, присвячений героям-борцям за волю України. Її виступ до сліз схвилював присутніх своєю відвертістю та емоційним художнім читанням.

Чимало творів поети-аматори присвятили коханню, природі, подорожам, життєвим цінностям. Цікавими були виступи студентів і педагогів, які декламували поезію українських авторів англійською мовою, читали білоруські вірші тощо.