ЗАКРИТИ

Кафедра теорії і практики перекладу та іноземних мов

Підвищення кваліфікації з філології
Підвищення кваліфікації з філології

Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова передбачає постійну самоосвіту, участь у програмах підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання (стаття 59 Закону України “Про освіту”).

Ура!!! Канікули!!!
Ура!!! Канікули!!!

Всім здається, що іспити триватимуть вічно. Не встигне студент озирнутися, як витягне свій квиток на першому іспиті, на другому, а там, дивишся, і сесія закінчиться.

DISCOVER THE WORLD в СУРА
DISCOVER THE WORLD в СУРА

На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов з великим успіхом відбувся пізнавальний захід “Discover the World” в змішаному форматі, де студенти-філологи презентували культури і мови різних країн світу.

Атестаційний екзамен – кульмінаційний момент академічної подорожі
Атестаційний екзамен – кульмінаційний момент академічної подорожі

На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов факультету права та гуманітаристики Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова 11 червня пройшов атестаційний екзамен зі спеціальності 035 «Філологія» за спеціалізацією 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Місія доброти
Місія доброти

Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг» – це місце, де покинуті песики знаходять турботу і любов. Команда притулку небайдужа до проблем тварин і вже більше 15 років рятує хвостиків, що потрапили в біду.