Захист проєкт-гайду з дисципліни «Інформаційні системи і технології в управлінні»

Відповідно до розкладу заліково-екзаменаційної сесії студенти спеціальностей «Менеджмент» та «Економіка» захищали свої роботи з дисципліни «Інформаційні системи і технології в управлінні». Цей предмет вважається ключовим для майбутніх фахівців, оскільки формує необхідні знання про сучасні інформаційні системи та їх роль у раціональному управлінні ресурсами підприємств.

Сучасні виробничі та сервісні технології не можуть існувати без підтримки інформаційних систем, які відповідають потребам управлінських, виробничих, постачальницьких, торговельних і збутових функцій. Інформаційні технології дозволяють ефективно розпоряджатися ресурсами, концентруючи їх для досягнення стратегічних цілей в необхідний час і місці.
Одним із ключових аспектів навчання був практичний кейс, що включав розробку власного проєкт-гайду щодо створення сайту або сторінок у соцмережах, а також вирішення завдань з оптимізації та статистичної аналітики. Студенти отримали можливість працювати з такими інструментами проєктного менеджменту, як цифрові сервіси та інструменти Google Workspace, Trello знайомство з Jira Software, Redmine та автоматизацією процесів постановки завдань засобами Google Sheets у Worksection, основи методології Agile та Scrum.
Захист проект-гайдів був успішним і продемонстрував високий рівень підготовки студентів. Під час захисту студенти представили свої проекти, що включали створення сайтів або сторінок у соціальних мережах згідно тематики групи. Вони показали глибоке розуміння використаних технологій та інструментів.
Кожний студент детально пояснив свій підхід до розробки проекту, викладав ключові аспекти реалізації, використані технічні засоби та методології управління процесами. Важливим було також практичне застосування знань у вирішенні реальних завдань і проблем, що виникали під час проектної діяльності.
Комісія оцінила не лише креативний підхід до виконання завдань, але й рівень професіоналізму в дотриманні методологій та стандартів управління проектами. Захист став важливим кроком у формуванні практичних навичок та підготовці студентів до подальшої професійної діяльності в галузі управління та інформаційних технологій.
Це дозволить студентам бути більш підготовленими до викликів та вимог сучасного ринку праці.