ЗАКРИТИ
Вступ 2023-2024 н.р.
Вступ до Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова 2023-2024 рр., вартість навчання, поновлення, перелік документів для вступу.
Спеціальності
Перелік спеціальностей та освітніх програм Східноєвропейського університету: право, дизайн, переклад, економіка, аналітика, бізнес-системи, облік і оподаткування, бухоблік, фінанси,  маркетинг, готельно-ресторанна справа, туризм, автомобільний транспорт.
Консультанти по вступу
Отримайте професійну допомогу в процесі вступу до університету від досвідчених консультантів. Забезпечте собі успішну вступну кампанію та отримайте відповіді на всі ваші питання.
Правила прийому
Правила прийому до Приватного закладу вищої освіти «Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова» та до Фахового коледжу СУРА.
Приймальна комісія
Документи та інформація про приймальну і апеляційну комісію Східноєвропейського університету, рейтинговий список вступників на основі БЗСО, анкета-заява для реєстрації у ЄВІ та ЄФВВ.
Оплата та вартість навчання
Розмір оплати за навчання для всіх спеціальностей та форм навчання у Східноєвропейському університеті та Фаховому коледжу СУРА з реквізитами для оплати.
Перелік конкурсних предметів
Програми вступних випробувань Східноєвропейського університету по всім спеціальностям фахового молодшого бакалавра, бакалавра і магістра.
Графік роботи приймальної комісії
Приймальна комісія Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова працює в консультаційно-інформаційний період з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 15:30.
ЗМІ про нас
Статті та новини в засобах масової інформації, де згадується Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова.
Правила переводу та відновлення
Ознайомтесь з правилами переводу та відновлення в нашому університеті. Дізнайтесь про процедури, умови та вимоги для студентів, які бажають перевестися з іншого навчального закладу або відновити навчання після перерви.
Відгуки
Відгуки про Східноєвропейський університет від студентів-випускників.