ЗАКРИТИ

Хороший вуз, сильні викладачі, навчання цікаве і гуртожиток просто бомба! Рекомендую своїм знайомим, хоча багато з них тут навчаються. Найкращі!

Оля Випускниця Східноєвропейського університету

Я вже випускник цього закладу, ще починав з коледжу економіки та управління (той самий віджатий цією недолугою шпак, яка нині депутатка). Коледж та університет на протязі всього мого студенства були моєю родиною та друзями, і серед студентів, і серед викладачів, з якими досі товаришую. А ще тішить, що багато моїх знайомих, випускників Східноєвропейського, зараз кваліфіковані спеціалісти та відомі діячи, які не зупиняють свого самовдосконалення. І головне серцем та ділом допомогають нашому краю, нашій країні! Тількі процвітання та розвитку моєму вишу, а саме в ці нелегкі часи. Тримайся Східноєвропейський!!!

Олександр Випускник Фахового коледжу

Коли доводилось обирати серед трьох університетів Черкас, то мій внутрішній інтраверт тихенько шепотів, що треба йти в камерний, затишний університет. Щоб тихенько посидіти кілька років і отримати диплом. І зовсім неочікувано, але мені подобається тут саме спілкуватися. З викладачами, з студентами і з охоронцями цікаво. Така собі величезна родина, де кожен один одному товариш.

Наталья Випускниця Східноєвропейського університету

Дуже вдячний за людяне ставлення до студентів. Я перевівся з іншого університету і різниця у відношенні до студентів дуже відчутна. В Східноєвропейськом до нас відносятся і поважають як дорослих партнерів. Дехто може це не цінує. Просто їм нема з чим порівнювати. А я знаю. Викладачі завжди максимально діляться інформацією. Можна підійти в любий день і час із запитанням і тебе не "бортануть".

Студент

Дуже перспективний університет. Студентам дуже подобається навчатися в цьому університеті.

Шевченко Наталія Студентка

Університет класний, викладачі викладають цікаво

Король Каріна Студентка

Чесно кажучи, на першому курсі я і справді не бачив перспектив у цьому університеті, враховуючи навіть його "престижність". Через два роки я переглянув свої погляди і можу сказати, що це добрий університет. Думаю, це тверда четвірка, яка на п'ятірку не дотягує, бо університет скоріше має намір набрати якомога більше студентів, ніж зробити з людей першокласних фахівців. Хоча останній рік більше уваги приділяють практичним навичкам та екскурсіям по підприємствах. Можу щиро сказати, що ті роки, що я тут провчився, пішли мені на користь і я багато чому навчився, хоча й більшу частину інформації я вивчав сам. Знання здобуті в університеті з успіхом застосовую у своїй роботі. Наразі перейшов на індивідуальне навчання. Я створив сайт і займаюся інтернет продажами.

Андрій Студент

Дуже хороший Університет! З дуже хорошими викладачами! Задоволений, що навчаюсь саме тут!)

Гончаренко Андрій Студент

Східноєвропейський університет-це найкращий університет в якому прекрасні викладачі,які допоможуть з будь-якими питаннями. В цілому я задоволена навчанням та відношенням до кожного з студентів. Завжди рекомендую цей університет своїм знайомим.

Анна Випускниця Східноєвропейського університету

Чудовий університет, викладачі на вищому рівні,предмети саме по ваші спеціальності. Багато роблять для студентів, різних заходів. Я рада,що вибрала саме цей університет

Євгенія Студентка

Навчаюсь тут другий рік, і все в університеті подобається, виклачі мають індивідуальний підхід до кожно із студентів, та надаюють змістовну інформацію щодо свого університету. цікаві події, заходи та багато іншого

Роман Студент

Самий найкращий університет💛, чудові викладачі завжди можуть здивувати новими знаннями😌

Анонім

Навчаюся вже другий рік ! Все подобається! Дуже круті викладачі і весь персонал ! 😊👍🏻

Бодя Студент

Найкращий університет,доступна програма навчання,найкращі та найрозумніші викладачі.

Валерия Випускниця Східноєвропейського університету

Чудовий університет, викладачі на рівні з студентами. Багато різних заходів роблять для студентів. Рада, що вибрала саме цей університет)

Євгенія Випускниця Східноєвропейського університету

Мені дуже подобається навчатися в Східноєвропейському університеті , особливо подобаються хороші викладачі)

Анна Студентка