ЗАКРИТИ

Сектор моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення

Шановне студентство! Стосовно питань: 

  • авторизації в СДН «СУРА» та LMS «Moodle»
  • розкладу занять, заліково-екзаменаційної сесії
  • академічної та фінансової заборгованості за навчання

Звертатися: 

1. Секретар навчальної частини - navchalna-chastyna@suem.edu.ua 

2. Факультет права та гуманітаристики: інспектор з навчально-методичної роботи - dip@suem.edu.ua 

Спеціальності: 

3. Факультет економіки і менеджменту: інспектор з навчально-методичної роботи - decan-ie@suem.edu.ua 

Спеціальності: 

 

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова використовує дистанційні технології для інтенсивного навчання студентів денної, заочної форм навчання

 

➔ Відеоінструкція по підключенню до системи дистанційного навчання СУРА

➔ Відеоінструкція по підключенню до системи дистанційного навчання Moodle


Якщо вам не вдається підключитися до системи дистанційного навчання (Moodle або СУРА), скористайтеся цими порадами


Чому мені не вдається підключитися до системи дистанційного навчання?

— Перевірте з якої мережі ви намагаєтесь підключитись до СДН. 

⚬ Якщо це комп'ютерні аудиторії СУРА зі стаціонарними комп'ютерами всередині університету, - завжди обирайте кнопку підключення [З мережі університету];

⚬ Якщо це ноутбук чи смартфон, з якого ви підключаєтесь до університетського Wi-Fi, назва якого починається на SURA-* (наприклад: SURA-FREE, SURA-WIFI, SURA-CAFE та ін.), також обирайте кнопку підключення [З мережі університету];

⚬ Якщо це ноутбук чи смартфон, але ви підключені до іншої мережі Wi-Fi (наприклад McLaut-Hotspot) чи мобільної мережі (kyivstar-LTE, lifecell, vodafone та ін. 3G, 4G мобільний зв'язок), в такому разі натискайте кнопку [Із зовнішньої мережі], навіть якщо ви знаходитесь в приміщенні університету;

⚬ Якщо це домашній комп'ютер - обирайте кнопку [Із зовнішньої мережі].

Дані до входу в СДН Moodle чи СУРА можна взяти у начальника центру дистанційного заочного навчання Манькути Яни Миколаївни в 35 кабінеті (124 каб. на період зимової сесії)


 

e_learning_01-1

Дистанційна освіта – відмінний спосіб підвищити кваліфікацію або отримати нову спеціальність, не виходячи з дому. Відмінність від традиційних форм навчання полягає, як нескладно здогадатися, в тому, що заняття проходять віддалено від викладача.

Дистанційне навчання – технологія, що базується на принципах відкритого навчання, і яка широко використовує комп’ютерні навчальні програми різного призначення та створює за допомогою сучасних телекомунікацій інформаційне освітнє середовище для вивчення навчального матеріалу та спілкування.

Дистанційне навчання – сукупність засобів, що забезпечують доставку основного обсягу навчального матеріалу, інтерактивну взаємодію з викладачами, надання студентам можливості самостійної роботи з освоєння навчального матеріалу.

 

Отримання освітніх послуг 365 днів × 24 години з будь-якого місця на Землі

 

6 «казок» про дистанційне навчання

e_learning_02

 

1. Такий диплом не ціниться – завжди було важливо, де отримано диплом. Якщо це нікому невідомий заклад десь на краю Землі, з сумнівною репутацією, то навіть 2 диплома денного відділення цього закладу не сприйматимуть серйозно. Інша справа – відомий столичний ВНЗ.

2. Дистанційно навчатися непросто – для того, щоб навчатися через Інтернет, не потрібно бути гуру програмування в третьому поколінні. Достатньо бути грамотним і вміти користуватися Інтернетом.

3. Таке навчання коштує дорого – це далеко від правди. Якщо порахувати, скільки витрачено на столичну денну освіту рівноцінного рівня, різниця в ціні виявиться значною. До того ж, навчаючись дистанційно, можна працювати у звичному режимі.

4. Таке навчання не дає знань – якщо немає розуміння та мотивації, то й денне відділення з найстрогішою дисципліною не допоможе. Хто хоче навчатися – шукає спосіб, хто не хоче – причину. А доступ до знань – необмежений.

5. Немає достатнього спілкування – скоріше навпаки, його навіть забагато. Зв’язатися з викладачем через чат, форум, Інтернет-телефонію легше, ніж караулити його годинами на кафедрі. З однокурсниками взагалі можна спілкуватися годинами щодня – був би на це час і бажання.

6. Немає контролю – серйозні ВНЗ мають чіткий графік лекцій, семінарів, консультацій, екзаменів. Якщо ви не будете їх відвідувати й складати все вчасно, вас просто відрахують. Жодної «халяви».

e_learning_03

Університет використовує спеціалізоване програмне забезпечення СДН «СУРА»:

  • навчання і оцінка знань в середовищі Інтернет, в корпоративних і локальних мережах;
  • розподіл прав доступу до освітніх ресурсів і засобів управління системою;
  • ведення журналів активності користувачів навчального комплексу;
  • розмежування взаємодії учасників освітнього процесу;
  • управління навчальним процесом.

Електронні компоненти навчально-методичних комплексів розміщуються в єдиному інформаційно-освітньому середовищі університету на базі віртуального навчального середовища СДН «СУРА».

У системі дистанційного навчання «СУРА» представлено більше 2500 електронних навчально-методичних комплексів, близько 900 дисциплін, для яких запроваджена система тестування, база даних постійно оновлюється.

 

Центр дистанційно-заочного навчання

Манькута Яна Миколаївна

Манькута Яна Миколаївна

Начальник центру дистанційного заочного навчання

Корнієнко Ольга Анатоліївна

Корнієнко Ольга Анатоліївна

Старший інспектор з навчально-методичної роботи

Наша адреса: м. Черкаси, вул. Нечуя-Левицького, 16, каб. 35.

Електронна адреса: cdzn@suem.edu.ua, yana.mankuta.suem@gmail.com.