ЗАКРИТИ
Місія та історія створення
Місія Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова полягає у побудові соціально-орієнтовного конкурентоспроможного вищого навчального закладу, який відповідатиме світовому рівню якості освіти, потребам вітчизняного та міжнародного ринків праці та стане центром підготовки висококваліфікованих спеціалістів.
Наглядова рада
Інформація про наглядову раду СУРА, яка відповідає за стратегічне керівництво та нагляд за діяльністю університету.
Вчена рада
Інформація про склад Вченої ради Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова та положення про вчену раду.
Ректорат
Організаційна структура ректорату Східноєвропейського університету, прізвища та імена професорсько-викладацького складу.
Факультети
На сторінці «Факультети» ви знайдете інформацію про всі академічні підрозділи нашого навчального закладу.
Нормативні документи
Документи Східноєвропейського університету: статут, організаційна структура, звіти, закони та накази Міністерства освіти, внутрішні документи.
Ліцензії та сертифікати
Сертифікати про акредитацію та відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова.
Е-портфоліо
Інформація про кадровий склад, біографію викладачів факультету економіки і менеджменту, факультету права та гуманітаристики, наукові публікації професорсько-викладацького складу в Scopus, ORCID, Google Scholar, Research Gate, WebOfScience.
Рейтинг науково-педагогічного складу
Рейтинг професорсько-викладацького складу Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Договори зі стейкхолдерами
Договори зі стейкхолдерами - це важливий інструмент забезпечення успішної діяльності Східноєвропейського університету. Вони допомагають гарантувати дотримання інтересів всіх зацікавлених сторін і забезпечують стабільну роботу університету.
Новини
Будьте в курсі останніх новин Східноєвропейського університету. На цій сторінці публікуються новини та статті про академічні досягнення, дослідження, конференції, події, свята та інші заходи в університеті.
Календар подій
На цій сторінці ви знайдете інформацію про всі події, що відбуваються в університеті протягом року. На сторінці розміщені дати та описи всіх майбутніх подій, таких як наукові конференції, свята, виставки, культурні заходи та спортивні змагання. Календар подій університету є важливим інструментом для студентів, викладачів та інших членів університетської спільноти, щоб бути в курсі всіх подій, що відбуваються в університеті та не пропускати жодного заходу.
Відео
Відеогалерея важливих подій, свят та заходів в Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова. Відео допоможуть вам краще пізнати наш університет та зрозуміти, як саме він може стати ключем до вашого успіху.
Вакансії
Дізнайтеся про актуальні вакансії і приєднуйтесь до нашої відданої команди. Знайдіть своє місце у сфері освіти та науки і розвивайте свою кар'єру разом з нами.
Нагороди
Нагороди Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.