Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Двадцять вісім років тому було визначено і затверджено права і свободи наших громадян. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стала важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.
Сьогодні Україна переживає надзвичайно важкий та важливий час. Наша країна знову відстоює своє право на незалежність, на краще, європейське, майбутнє. Захисники та захисниці України боронять наші території, відстоюють кожен клаптик української землі задля того, щоб наша Батьківщина була соборною та єдиною, як то прописано в нашому Основному Законі — Конституції.
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова бажає кожному українцю скорішої перемоги, мирного неба над головою, добробуту та процвітання, а також світлого, щасливого майбутнього на нашій землі.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!