Вітаємо випускників 2026!
Кожен випуск — це історія людей, які пройшли свій особливий шлях. Для випускників 2026 року цей шлях став символом незламності, віри в майбутнє та сили духу.
Двадцять вісім років тому було визначено і затверджено права і свободи наших громадян. Конституція закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стала важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.
Сьогодні Україна переживає надзвичайно важкий та важливий час. Наша країна знову відстоює своє право на незалежність, на краще, європейське, майбутнє. Захисники та захисниці України боронять наші території, відстоюють кожен клаптик української землі задля того, щоб наша Батьківщина була соборною та єдиною, як то прописано в нашому Основному Законі — Конституції.
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова бажає кожному українцю скорішої перемоги, мирного неба над головою, добробуту та процвітання, а також світлого, щасливого майбутнього на нашій землі.
Кожен випуск — це історія людей, які пройшли свій особливий шлях. Для випускників 2026 року цей шлях став символом незламності, віри в майбутнє та сили духу.
Студентка бакалаврату спеціальності «Право» Анастасія Попкова взяла участь у Всеукраїнській студентській дистанційній олімпіаді з теорії і філософії права та конституційного права України.
06 липня 2026 року у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся публічний захист дисертації Сидорова Олександра Анатолійовича на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством».