Новини

DISCOVER THE WORLD в СУРА
DISCOVER THE WORLD в СУРА

На кафедрі теорії і практики перекладу та іноземних мов з великим успіхом відбувся пізнавальний захід “Discover the World” в змішаному форматі, де студенти-філологи презентували культури і мови різних країн світу.

Розвиток художньо-творчих здібностей студентів

В Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова студенти спеціальності 022 "Дизайн", крім традиційних загальноосвітніх дисциплін, які здаються звичними методами тестів, екзаменаційних білетів та опитувань, звітують з творчих дисциплін ще й так званими переглядами, де виставляють всі практичні роботи, виконані на протязі семестру.

Read More

Студенти-правники здали перший атестаційний екзамен

На бакалавраті по спеціальності 081 «Право» розпочала роботу атестаційна комісії в складі: практикуючого адвоката - Олександра Гричаненка, завідувачки кафедри - Людмили Кузнецової, доцента кафедри - Дениса Аблязова, заступниці завідувача кафедри - Анастасії Литвиненко.

Read More

Академічна доброчесність для здобувачів вищої освіти

14 червня для здобувачів вищої освіти освітнього рівня «бакалавр» ОПП «Цифрова економіка» у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова відбувся Круглий стіл на тему: «Академічна доброчесність та академічний плагіат для здобувачів вищої освіти».

Read More

Мандруючи славетним Чигиринським краєм…

12 червня відбулося чергове засідання наукового клубу студентів готельно-ресторанної справи та туризму, на якому вони навчалися створювати віртуальну екскурсію на тему « Чигиринщина. Славетний край козацький».

Read More

Тренінг на тему «Професійна реалізація та як зрозуміти, чого ти хочеш у житті»

10 червня 2024 року для студентів спеціальності «Менеджмент» та «Готельно-ресторанна справа» Східноєвропейського університету було проведено тренінг на тему«Професійна реалізація та як зрозуміти, чого ти хочеш у житті».

Read More

Підвищення кваліфікації по кафедрі публічного та приватного права

Науково-педагогічний склад кафедри публічного та приватного права постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність шляхом участь в науково-практичних конференціях, тренінгах, семінарах тощо.

Read More

Атестаційний екзамен – кульмінаційний момент академічної подорожі

На кафедрі теорії і практики перекладу ті іноземних мов факультету права та гуманітаристики Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова 11 червня пройшов атестаційний екзамен зі спеціальності 035 «Філологія» за спеціалізацією 035.041 германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Read More

Місія доброти

Черкаське міське товариство захисту тварин «Друг» – це місце, де покинуті песики знаходять турботу і любов. Команда притулку небайдужа до проблем тварин і вже більше 15 років рятує хвостиків, що потрапили в біду.

Read More

Дизайн для підлітків

8 червня 2024 року відбулось останнє заняття навчального курсу для підлітків «Графічний дизайн. Малювання на графічних планшетах». Кожен з учнів отримав для роботи графічний планшет.

Read More

Як підготуватися випускникам спеціальності Маркетинг до підсумкової атестації? Або Top 10 Must read маркетолога!

Вже скоро стартує підсумкова атестація для здобувачів освітнього рівня бакалавр. Не винятком є і випускники спеціальності маркетинг. Тож що почитати аби якісно підготуватися не лише до іспитів, а й до викликів у майбутній професійній діяльності?

Read More

День практико-орієнтованого навчання студентів-правників Фахового коледжу СУРА

Студенти 3 курсу Фахового коледжу СУРА, спеціальності 081 "Право" протягом навчального року, проходять практико-орієнтоване навчання на базі Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаська міська рада під керівництвом директорки департаменту Катерини Пидорич.

Read More