Зустріч студентів Східноєвропейського університету з Черкаським міським головою Одаричем Сергієм Олеговичем

8 грудня 2014 р. о 14:20 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром організувало для учасників конкурсу «Що я бажаю Україні» зустріч з міським головою Сергієм Одаричем.

Переможцями є і студенти нашого університету: Мазур Аліна, Литвененко Анастасія, Волощук Ольга, Кириченко Вікторія, Кінішенко Микола.

На зустрічі ми змогли задати питання стосовно юридичної інфраструктури, соціальних реформ у нашому місті, а також ремонту доріг та, звичайно ж, почули на них відповідь.

Чекаємо нових зустрічей.

4hdmypgif7s