Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
8 грудня 2014 р. о 14:20 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Черкаським обласним молодіжним ресурсним центром організувало для учасників конкурсу «Що я бажаю Україні» зустріч з міським головою Сергієм Одаричем.
Переможцями є і студенти нашого університету: Мазур Аліна, Литвененко Анастасія, Волощук Ольга, Кириченко Вікторія, Кінішенко Микола.
На зустрічі ми змогли задати питання стосовно юридичної інфраструктури, соціальних реформ у нашому місті, а також ремонту доріг та, звичайно ж, почули на них відповідь.
Чекаємо нових зустрічей.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!