Вшанування ветеранів

Денис Аблязов, віце-президент Східноєвропейського університету, разом з керівництвом університету взяв участь у заходах з нагоди відзначення Дня людей похилого віку. У парку Перемоги на учасників акції чекав теплий прийом —святкова програма та частування солдатською кашею.

Ветеранам мікрорайону Денис Аблязов від імені університету вручив сертифікати на безкоштовну медичну допомогу в клініці, що працює на базі СУЕМу, та правничу допомогу в Юридичній клініці СУЕМу

У спеціально встановлених воєнних палатках влаштували справжній обід — частування солдатською кашею.

Святковий настрій не зіпсувало навіть погіршення погідних умов — на випадок дощу університет закупив плащі і забезпечив ветеранам комфортне перебування на заході.

До того ж, наш університет організував доставку ветеранів на захід та розвезення людей похилого віку. Крім того, запрошених ветеранів супроводжували студенти-волонтери СУЕМ.

Захід відбувся при співпраці СУЕМу з Черкаською районною адміністрацією та міським осередком Партії регіонів.