Вітанння ректора з днем працівників освіти

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня працівників освіти. Щиро вітаю всіх, хто присвятив своє життя навчанню і вихованню студентів – наших дітей!

«Для того, щоб бути хорошим викладачем, треба любити те, що викладаєш, і любити тих, кому викладаєш», – говорив видатний науковець і педагог Василь Ключевський. І я з радістю можу констатувати, що наші педагоги витримали це «випробування», адже тільки з любові до своєї справи і до студентів може зрости гармонійна освітянська родина.

Ви робите нелегку, але таку потрібну справу: доносите до молодих, юних душ добре й вічне, формуєте з них особистість. Якими б дорогами їм не судилось йти, їхні погляди завжди будуть звернуті до своєї альма-матер, де вони залишили частинку свого серця і душі.

Тож зичу вам міцного здоров’я, добра, миру, спокою в сім’ях, духовної гармонії й людського щастя