Викладачі кафедри теорії і практики перекладу отримали сертифікати від University of Cambridge

Викладачі кафедри теорії і практики перекладу О. Л. Сиборова, Є. І. Скворцова та Ю. В. Опанасенко успішно склали два модулі міжнародного кваліфікаційного іспиту ТKT (Teaching Knowledge Test).

Модуль 1 Language and Background to Language Learning and Teaching перевіряє розуміння системи мови й основ теорії оволодіння мовою і теорії викладання мови.

2353 (3)-1

Модуль 2 Planning Lessonsand Use of Resources for Language Teaching оцінює вміння викладача планувати заняття і використовувати додаткові посібники, ресурси та матеріали.

Кожен модуль оцінюється окремо за такою шкалою:

1.       означає наявність обмежених знань в межах модуля;

2.       констатує наявність базових систематичних знань у кандидата;

3.       свідчить про добрі знання в межах модуля;

4.       підтверджує наявність глибоких знань методики викладання.

За результатами іспитів О. Л. Сиборова, Є. І. Скворцова та Ю. В. Опанасенко отримали сертифікати від University of Cambridge, які визнаються в усьому світі і є підтвердженням знань концепцій сучасної методики викладання англійської мови та свідченням високого професіоналізму викладача.

2353 (2)-1