В університеті вшанували героїв Другої світової війни

У Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту провели урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Викладачі нагадали присутнім важливі віхи Другої світової війни та її український вимір, розкрили трагічні сторінки протистояння тоталітарних режимів, показали роль українського визвольного руху.

Опісля студенти разом із викладачами здійснили мандрівку пам’яті в минуле нашого міста, зокрема згадали про подвиги Миколи Жужоми, Петра Вернигори, Гната Хоменка, Михайла Пилипенка та інших героїв, іменами яких названі вулиці Черкас.

Традиційним завершенням заходу стало вшанування пам’яті загиблих воїнів хвилиною мовчання.