Свіжа випічка, десерти, ягідні морси – студенти Східноєвропейського знову організували благодійний ярмарок

Благодійний ярмарок «Дари осені» провели сьогодні у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту.

Кошти будуть спрямовані на придбання солодощів і подарунків до Дня Святого Миколая для  дітей з онкозахворюваннями, вихованців Черкаського притулку для дітей «Теплий дім» та інших закладів для дітей, які потребують допомоги.

img_5203

На ярмарку були представлені виготовлені студентами пироги, тістечка, різні види печива, напої з фруктів і ягід. Для начинки використовували традиційні «дари осені» – яблука, журавлину, гарбуз тощо. Кафедра готельно-ресторанної справи представила сервірування столу з використанням елементів осіннього декору: калини, листя клену, грецьких горіхів.

img_5215

Ректор університету наголосила на благородній місії проведеного заходу та подякувала студентам і викладачам, які долучилися до ярмарку.