Студенти напряму «Сфера обслуговування» відвідали XIV міжнародну виставку «Україна – подорожі та туризм»

Студенти та викладачі Східноєвропейського університету спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» відвідали XIV Міжнародну туристичну виставку «Україна – подорожі та туризм».

Вони ознайомилися з пропозиціями та рекламною інформацією представників туристичного і готельного бізнесу: туристичних агентів, туроператорів, готелів, авто- й авіаперевізників світу.

Студенти і викладачі взяли участь у семінарах туристичних компаній «Анекс-Тур», «Coral Travel», «TUI Україна», «Оазіс трепел Україна» та інших, де довідалися про основні тенденції розвитку туристичної галузі України та закордону.

Після виставки студенти викладачі відвідали у місті Києві виставку «Мандри філіжанки», де представлено біля 100 видів кавових філіжанок з різних країн світу та музей історії туалету, у якому представлено понад 500 експонатів різних епох та народів.