Практичне заняття з представником регіонального центру з надання БВПД у Черкаській області

В університеті понад 15 років функціонує «Юридична клініка» де студенти мають змогу застосувати на практиці свої знання надаючи правову допомогу громадянам міста та області.

Саме з цією метою до студентів завітала заступниця начальника відділу організації надання та забезпечення якості правової допомоги, підвищення кваліфікації її надавачів Алла ЯСТРЕМСЬКА.

Під час зустрічі було розглянуто завдання та функції захисника в кримінальних справах, правовий статус адвоката-медіатора, етичні вимоги до адвокатської діяльності, а також притягнення адвоката до відповідальності кваліфікаційно-дисциплінарною комісією.