Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
2 вересня у Канівській філіїСхідноєвропейського університету відбулися урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року.
У актовому залі філії зібралися викладачі, студенти, першокурсники та їх батьки. З вступним словом звернувся до зібрання директор Канівскої філії Східноєвропейського університету Тараненко Сергій Іванович, який привітав викладачів, студентів, а особливо першокурсників, з початком нового навчального року, побажав успішного навчання, натхнення та наснаги у здобутті знань, взаєморозуміння між викладачами та студентами. Також з святковими привітаннями і побажаннями до студентів та колег виступили викладачі філії.
У цьому навчальному році вперше у Канівській філії до студентського складу зараховано 18 осіб, які здобуватимуть другу професію, використовуючи ваучери для навчання, надані державною службою зайнятості, за спеціальністю «Обслуговування програмних систем і комплексів».
Новоприбулих студентів познайомили з викладачами та іншими працівниками філії, які декілька років пліч-о-пліч допомагатимуть у здобутті фаху майбутнім економістам, бухгалтерам, програмістам, менеджерам та фахівцям з туризму.
Урочисті збори закінчилися спільним фотографуванням педагогічного складу та адміністрації філії.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!