Брейн-ринг «Економіка і життя»

Першого квітня у Східноєвропейському університеті була проведена інтелектуальна тематична гра «Брейн-ринг» під назвою «Економіка і життя».

Мета заходу – зацікавити студентів старших курсів економічних спеціальностей у здобутті глибоких фундаментальних знань зі спеціальності, а також акцентувати увагу на необхідності логічно мислити у різних життєвих ситуаціях. Ініціатором і організатором заходу виступила кафедра економіки підприємства. В результаті жвавої інтелектуальної боротьби переможцем визнано команду, підготовлену кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту та маркетингу. Команді-переможцю було вручено грошовий приз, заснований кафедрою економіки підприємства спільно з кафедрою фінансів і кредиту.