Нарада з підготовки до Єдиного державного кваліфікаційного іспиту
Кафедра права та інформаційної справи взяла участь у нараді щодо підготовки до проведення ЄДКІ за спеціальністю «Право»
Першого квітня у Східноєвропейському університеті була проведена інтелектуальна тематична гра «Брейн-ринг» під назвою «Економіка і життя».
Мета заходу – зацікавити студентів старших курсів економічних спеціальностей у здобутті глибоких фундаментальних знань зі спеціальності, а також акцентувати увагу на необхідності логічно мислити у різних життєвих ситуаціях. Ініціатором і організатором заходу виступила кафедра економіки підприємства. В результаті жвавої інтелектуальної боротьби переможцем визнано команду, підготовлену кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту та маркетингу. Команді-переможцю було вручено грошовий приз, заснований кафедрою економіки підприємства спільно з кафедрою фінансів і кредиту.
Кафедра права та інформаційної справи взяла участь у нараді щодо підготовки до проведення ЄДКІ за спеціальністю «Право»
Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова нещодавно провів ключовий захід
Півтора року тому UAPP підписала меморандум про співпрацю з Фаховим коледжем Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.