20-22 лютого 2011 року у м. Києві в Палаці Мистецтв «Український Дім» відбувся ХI Конгрес ділових, наукових і творчих кіл України «УКРАЇНА І СВІТ: ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ».

Цей форум є найавторитетнішим комплексним проектом, спрямованим на виявлення і популяризацію вітчизняних досягнень в області інновацій, консолідацію інноваційної та інвестиційної еліти, а також розробку механізмів ефективного трансферу між наукою та бізнесом. В рамках заходу відбулись пленарні засідання, «круглі столи», на яких виступали керівні особи державних установ, народні депутати, представники наукових, ділових, творчих спілок; велись ділові переговори, проводились презентації і виставки. Форум завершився діловим прийомом та церемонією громадського вшанування кращих представників української еліти – переможців рейтингових проектів та конкурсів. Президент Східноєвропейського університету економіки і менеджменту Рауф Ахметович Аблязов став лауреатом конкурсу з інтелектуальної та духовно-просвітницької діяльності та був відзначений почесною нагородою „СВЯТА СОФІЯ” - за особистий внесок у відродження духовності, національної науки та культури. Йому були вручені нагрудний знак, диплом і статуетка. Професорсько-викладацький та студентський колективи університету щиро вітають свого Президента, пишаються ним та бажають подальшої плідної праці, невичерпної енергії та натхнення.