Викладачі і студенти обговорили питання Голокосту в Україні

7 лютого 2012 року у стінах Східноєвропейського університету економіки і менеджменту відбувся “круглий стіл” за темою “Українці і трагедія Голокосту”.

Учасники засідання окреслили основні віхи цієї трагедії на українських землях й обговорили сучасні тенденції її висвітлення в освітньому та інформаційному просторі. Було наголошено, що організоване винищення єврейського населення під час нацистської окупації є справді трагедією не тільки єврейського народу, а й України в цілому. Адже євреї були невід’ємною культурною складовою України впродовж багатьох століть. Водночас окремі учасники зауважили на неприпустимості бездоказового звинувачення українців в організації та нищенні єврейства у період Другої світової війни, адже такі спекуляції історичною пам’яттю суттєво підважують принципи терпимості в Україні, радикалізують суспільство, шкодять іміджу української держави на міжнародній арені. За підсумками “круглого столу” було схвалено резолюцію.