Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
13 і 14 листопада 2014 року в м. Умань відбувся обласний семінар з реалізації молодіжної політики райдержадміністрацій, міськвиконкомів Черкащини за участю представників молодіжних громадських організацій та лідерів студентського самоврядування.
У семінарі взяли участь студенти Східноєвропейського університету. Семінар був проведений на базі Уманського національного університету садівництва.
Студентську раду Східноєвропейського університету представляли: Кінішенко Микола та Сорока Богдан. Вони поділились своїм власним досвідом з іншими студентами-колегами м. Умані.
Студенти нашого навчального закладу на семінарі отримали знання, досвід та підвищили рівень професіоналізму як лідери студентського самоврядування.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!