Участь студентів Східноєвропейського університету в обласному семінарі

13 і 14 листопада 2014 року в м. Умань відбувся обласний семінар з реалізації молодіжної політики райдержадміністрацій, міськвиконкомів Черкащини за участю представників молодіжних громадських організацій та лідерів студентського самоврядування.

У семінарі взяли участь студенти Східноєвропейського університету. Семінар був проведений на базі Уманського національного університету садівництва.

Студентську раду Східноєвропейського університету представляли: Кінішенко Микола та Сорока Богдан. Вони поділились своїм власним досвідом з іншими студентами-колегами м. Умані.

Студенти нашого навчального закладу на семінарі отримали знання, досвід та підвищили рівень професіоналізму як лідери студентського самоврядування.