У Східноєвропейському університеті відзначили день Європи

Цього року нам є що святкувати: Україна не на словах стала частиною великої європейської родини. Адже безвізовий режим дає українцям нові можливості – вільно подорожувати країнами Шенгенської зони.

Із нагоди Дня Європи центр культури і дозвілля Східноєвропейського університету організував творчу  зустріч. Студенти і викладачі за допомогою відеосюжетів поринули у «мистецьку подорож» європейськими країнами. Прекрасний світ музики, поезії та мистецтва не залишив байдужим нікого.

Учасники ділилися власними спогадами з мандрівок Європою та побажали одне одному якомога більше подорожувати.

Також до Дня Європи в читальній залі наукової бібліотеки Східноєвропейського університету відкрили книжкову виставку.  Експозиція ознайомить читачів із діяльністю Європейського Союзу, цікавими сторінками історії країн Європи, їхніми культурно-історичними пам’ятками, традиціями, особливостями економіки тощо. Також у виставці представлена інформація про відносини між Україною та Європейським Союзом.