У Східноєвропейському університеті відбувся «гаражний розпродаж» на підтримку безпритульних тварин

29 квітня студенти Східноєвропейського університету провели благодійний «гаражний розпродаж» із метою збору коштів для Черкаського міського товариства захисту тварин «Друг».

До продажу було виставлено картини, книги, м’які іграшки, сувеніри та інші вироби. Небайдужі викладачі та студенти купували їх за символічними цінами, а дехто просто вкладав гроші до благодійної скриньки. Вилучені кошти будуть передані товариству «Друг» для оплати лікування безпритульних тварин та придбання медикаментів.

«Гаражні розпродажі» є давньою традицією університету. Такі благодійні акції вже проведено на підтримку онкохворих дітей та військових у зоні АТО.