Східноєвропейський університет вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Студенти і викладачі Східноєвропейського університету взяли участь в урочистостях, присвячених відзначенню 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Уклонитись пам’яті героїв, полеглих на фронтах війни, та віддати шану ветеранам прийшли керівники області й міста, учасники АТО, представники державних установ, громадських організацій, освітніх закладів й інші небайдужі містяни.

Урочистий мітинг на Соборній площі розпочався з хвилини мовчання. Особливість нинішнього 9 травня розуміє кожен, адже вчора як вітали ветеранів, так і бажали перемоги теперішнім нашим захисникам.

Молодь подарувала ветеранам квіти та щиросердно подякувала за їхній подвиг і самовідданість у боротьбі за незалежність Батьківщини.

Опісля колектив і студенти Східноєвропейського університету підійшли до підніжжя Пагорбу Слави, щоб покласти квіти та схилити голови перед відважними воїнами, які ціною свого життя захищали рідну землю від окупантів.