Східноєвропейський університет і автодорожній ліцей підписали угоду про співпрацю

5 липня 2013 р. о 10:00 ректор Східноєвропейського університету і директор Державного навчального закладу “Черкаський професійний автодорожній ліцей” О.О. Філіпова урочисто підписали договір про співпрацю.

Сторони домовилися про спільну роботу в ході теоретичної та практичної підготовки студентів, у рамках профорієнтаційної, виховної і культмасової роботи.

Перспективним напрямом керівництво закладів уважає обмін педагогічним досвідом, підготовку кадрів і підвищення кваліфікації викладачів через спеціалізовані курси, а також – науково-практичні заходи різного рівня.