Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
5 липня 2013 р. о 10:00 ректор Східноєвропейського університету і директор Державного навчального закладу “Черкаський професійний автодорожній ліцей” О.О. Філіпова урочисто підписали договір про співпрацю.
Сторони домовилися про спільну роботу в ході теоретичної та практичної підготовки студентів, у рамках профорієнтаційної, виховної і культмасової роботи.
Перспективним напрямом керівництво закладів уважає обмін педагогічним досвідом, підготовку кадрів і підвищення кваліфікації викладачів через спеціалізовані курси, а також – науково-практичні заходи різного рівня.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!