Східноєвропейський університет дякує батькам і керівництву Черкаської спеціалізованої школи №28

25 травня у Палаці молоді відбувся традиційний День подяки батькам учнів черкаської спеціалізованої школи № 28.

Колектив загальноосвітнього закладу виблискував своїми дитячими мистецькими талантами та іншими учнівськими даруваннями, віднайденими і підготовленими педагогами. Про це свідчили і концертні номери, і церемонії нагородження. Серед вихованців школи – відмінники навчання, призери олімпіад, учасники краєзнавчого та оздоровчого руху, члени Малої академії наук, спортсмени, які мають досягнення в Україні та поза її межами.

Східноєвропейський університет пишається співпрацею із 28-ю школою, її директором – Скорик Тетяною Андріївною, заслуженим працівником освіти України, вчителями та учнями. У знак тісних взаємин урочистості відвідав директор Коледжу економіки і управління, кандидат історичних наук Сергій Шамара. Він привітав колектив школи, учнів та їхніх батьків, вручив директору подяку від ректора університету, а також паляницю на рушнику як знак гостинності і дружби. Студентка Ольга Колбухова виконала для учнів, батьків і вчителів пісенний дарунок.