Східноєвропейський університет долучився до заходів з нагоди відкриття пам’ятника борцям за волю України

Сьогодні в Черкасах на алеї Слави відкрили монумент борцям за волю України всіх часів.

На урочистостях були присутні віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, народні депутати, представники обласної і місцевої влади, духовенства, військовослужбовці, громадськість. До заходу долучилися й студенти і керівництво Східноєвропейського університету.

Пам’ятник споруджений у вигляді 15-метрової стели з граніту. У його підніжжя – вісім плит, на яких викарбувані різні історичні етапи боротьби українців за незалежність. На вершині - фігура Архангела Михаїла, який вважається покровителем воїнів.

1212 (1)