Молодь Східноєвропейського надає допомогу безпритульним тваринам

1 жовтня студенти і викладачі Східноєвропейського університету взяли участь у благодійному заході Bara-Baka Fest, метою якого було привернення уваги громадськості до проблеми безпритульних тварин.

Кафедра готельно-ресторанної справи та туризму провела для відвідувачів фестивалю майстер-клас з айсингу на печиві. Кошти від реалізації солодощів були передані на допомогу тваринам.

Студенти Східноєвропейського завжди долучаються до благодійних заходів на підтримку безпритульних тварин і часто самі виступають ініціаторами їхнього проведення. Так, давньою традицією університету є «гаражні розпродажі» з метою збору коштів для Черкаського міського товариства захисту тварин «Друг».

Дякуємо всім, хто долучився до шляхетної справи, і пам’ятаймо, що зроблене добро завжди повернеться сторицею.